MÖBLER / Soffor / Soffa 13272139
nr 1327 2139
Soffa
Design: Leif Wikner, Persåsen, 80-tal, Furu / skinn. Längd: 137. Signerad
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:22:24
150 kr